Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 14 we Wrocławiu

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

 

Na niniejszej podstronie postaramy się umieszczać wszelkie informacje z działalności Rady Rodziców w naszej Szkole. Znajdziecie tu Państwo protokoły z zebrań, podjęte uchwały oraz plany Rady na obecny rok szkolny.

 

Zadaniem Rady Rodziców jest reprezentowanie interesów wszystkich Państwa, czyli Rodziców zarówno na terenie Szkoły, jak i poza nią.  W Waszym imieniu podejmujemy konkretne działania.

 

Dzięki wpłacanym przez Rodziców składkom możemy organizować imprezy, wiele przedsięwzięć, a także zakupić nagrody i mieć wpływ na inne konkretne korzyści dla naszych Dzieci. Mamy nadzieję, że działalność Rady Rodziców pozytywnie wpłynie na pobyt Państwa Dzieci w naszej Szkole, jako członkowie Rady dołożymy wszelkich starań, by wszyscy byli zadowoleni.

 

Wszelkie inicjatywy oraz uwagi proszę zgłaszać pisemnie do przedstawicieli klas – w skład Rady Rodziców wchodzą Przewodniczący Trójek Klasowych – zapraszamy do kontaktu, zgłaszania pomysłów, w realizację których Rada Rodziców mogłaby się zaangażować. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych Rodziców.

 

 

Rada Rodziców

Przy Szkole Podstawowej nr 14

We Wrocławiu

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa nr 14 we Wrocławiu

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony