mpotega.jpg [300x247]Projekt „O bryłach wiem wszystko” skierowany jest do uczniów klas trzecich. W ramach projektu uczniowie będą uczestniczyli w ośmiu jednogodzinnych warsztatach poświęconych bryłom, podczas których uporządkują wiadomości o graniastosłupach, ostrosłupach i bryłach obrotowych. Zajęcia mają stanowić dopełnienie lekcji matematyki, aby dokładniej przygotować uczniów klas trzecich do egzaminu gimnazjalnego. Podsumowaniem działań będzie zorganizowanie konkursu na najlepszą bryłę i wystawa nagrodzonych prac.

Zajęcia będą odbywały się od września do grudnia 2015 r.

Celem projektu jest zapewnienie każdemu uczniowi klasy III wsparcia w dobrym przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz stworzenie w szkole warunków umożliwiających i wspomagających indywidualną pracę nauczyciela z uczniami poprzez doposażenie bazy szkoły w niezbędne pomoce dydaktyczne.

Zajęcia będą odbywały się:

dla uczniów klasy 3a: środa, 8.00 – 8.45

dla uczniów klasy 3b: czwartek, 8.00 – 8.45